Co możemy zrobić razem?

Razem możemy zatrzymać się w biegu. Czasami to najważniejsze. Refleksja, konsultacje, warsztaty strategii, analiza potencjału i dotychczasowego sposobu działania. Powrót do tego, co najważniejsze; do tego, co robimy i po co. Badanie trendów. Znalezienie odpowiedzi: w którym miejscu jest w tej chwili firma, produkt, usługa, instytucja i co zrobić, aby uzyskać gwarancję długotrwałego wzrostu.

Razem możemy popracować nad strategią komunikacji. Nad tym, aby lepiej komunikować cele, informować o produktach, usługach czy ideach. Aby przemyśleć, ograniczyć dotychczasowe wydatki. Aby sprawnie zorganizować własny sztab, tworzyć komunikację aktywną, bez zdawania się na bierne odpowiedzi na pytania mediów. Aby stworzyć własne media. I własną narrację. Aby być przygotowanym na potencjalne kryzysy wizerunkowe, a gdy następują – sprawnie przez nie przechodzić.

Razem możemy wskazać, wzmocnić, zbudować lidera. Stworzyć strategię wygrywania. Niezależnie, czy w działalności firmy, w kampanii politycznej, czy wchodząc na rynek z nowym produktem, zasady wygrywania są bowiem podobne. Wiemy, jak zbudować lidera organizacji, osobę narzucającą ogląd branży mediom, ale i partnerom w biznesie. Jak wygrywać tworząc nowy, silny, dobrze opowiedziany brand. Mocną, obudowaną potrzebnymi relacjami, markę.

Razem możemy zbudować narrację. Nie logotyp, nie brand. Nie będę rekomendował wielkich wydatków na billboardy i reklamę telewizyjną – to pieniądze już dziś najczęściej wyrzucane w błoto. Wiem, jak stworzyć porywającą opowieść sprawiającą, że konsumenci kupują, wyborcy głosują, turyści przybywają do miasta czy regionu, a inwestorzy z zainteresowaniem odbierają informację o firmie, nowym produkcie; giełda wita wzrostami zmianę prezesa.

Razem możemy zrealizować fascynujące projekty. Poszukać odpowiedzi na pytanie, jak będzie wyglądała branża za kilka lat i co jest potrzebne, abyśmy byli tam, dokąd inni się jeszcze nie wybierają; abyśmy dotarli przed innymi odcinając kupony od tego, że jesteśmy pierwsi. Projekty z wysokojakościowym wsparciem promocyjnym, marketingowym i PR-owym, wsparte relacjami, wiedzą i doświadczeniem. Projekty, które wychodzą ku przyszłości, budują konkretną, dużą wartość – i w oparciu o wartości. Chyba zresztą tylko takie projekty mają sens, na realizację innych szkoda czasu.

Zapraszam.
biuro@erykmistewicz.pl